Loading...Fronty lakierowane - to przede wszystkim kolory, kt??re wprowadzaj? do wn?trza mn??stwo ??wie??o??ci, fantazji, nowoczesno??ci i estetyki. Wykonane z p??yt MDF mog? by? lakierowane zar??wno z jednej, jak i z dw??ch stron w po??ysku, macie lub p????macie. Bogata paleta kolorystyczna i materia??owa sprawia, ??e jedynym ograniczeniem staje si? tylko wyobra??nia.

Firma

Form 3D to solidna i prężnie rozwijająca się firma specjalizująca się w produkcji frontów meblowych. Jeśli marzysz o wyjątkowym wnętrzu, urządzonym w niepowtarzalny a zarazem wygodny sposób to koniecznie zdecyduj się na nasze fronty. Fronty meblowe to ten element mebli, który najbardziej rzuca się w oczy i pozostaje najdłużej w pamięci. To one decydują o wyglądzie i charakterze mebli. Chcielibyśmy również aby nasi klienci mogli odkrywać swoje wnętrza na nowo dzięki naszym ażurom i panelom dekoracyjnym. Podążając nieustannie za wymogami rynku spełniamy wszelkie oczekiwania naszych klientów. Dysponujemy profesjonalnym parkiem maszynowym umożliwiającym nam sprawną produkcję frontów o najwyższej jakości. Nasza firma to również zespół doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych pracowników. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę frontów meblowych, paneli ażurowych i dekoracyjnych. Wszystkie nasze produkty cechuje wysoka jakość, solidność wykonania, doskonała estetyka oraz różnorodność wzorów i kolorów. Przywiązujemy wielką wagę do terminowej realizacji zamówień i profesjonalnej obsługi klienta.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Misja firmy - satysfakcja naszych Klientów to nasz priorytet. Osiągamy go dostarczając produkty o wysokiej jakości i funkcjonalności, spełniające ich indywidualne oczekiwania. Dążymy do perfekcji stosując najnowsze technologie, podnosząc kwalifikacje naszych pracowników i poszerzając wciąż nasz asortyment. Chcemy, aby nasze produkty zagościły w Twoim domu.

BESTSELLERY

dane kontaktoweBiuro
39-100 Ropczyce, ul. 3-go Maja 110
czynne pn.- pt. 8 - 16

Biuro Obsługi Kilenta
Paweł Dydo
Tel. 694 840 111
e-mail: biuro@form3d.com.pl

Biuro Obsługi Kilenta
Edyta Dydo
Tel. 730 290 010
e-mail: biuro@form3d.com.plBiuro Obsługi Kilenta
Konrad Anyszek
Tel. 730 270 010
e-mail: biuro@form3d.com.pl