Panele dekoracyjne - czas przełamać klasyczny wygląd prostych ścian i puścić wodze fantazji. Ta możliwość daje nam zastosowanie paneli dekoracyjnych. Niezwykły efekt wizualny, który umożliwiają panele dekoracyjne 3D sprawią że Twój świat nabierze całkowicie nowego kształtu. Bogate wzornictwo i styl nadają niepowtarzalnego charakteru wnętrzu.

Firma

Form 3D to solidna i prężnie rozwijająca się firma specjalizująca się w produkcji frontów meblowych. Jeśli marzysz o wyjątkowym wnętrzu, urządzonym w niepowtarzalny a zarazem wygodny sposób to koniecznie zdecyduj się na nasze fronty. Fronty meblowe to ten element mebli, który najbardziej rzuca się w oczy i pozostaje najdłużej w pamięci. To one decydują o wyglądzie i charakterze mebli. Chcielibyśmy również aby nasi klienci mogli odkrywać swoje wnętrza na nowo dzięki naszym ażurom i panelom dekoracyjnym. Podążając nieustannie za wymogami rynku spełniamy wszelkie oczekiwania naszych klientów. Dysponujemy profesjonalnym parkiem maszynowym umożliwiającym nam sprawną produkcję frontów o najwyższej jakości. Nasza firma to również zespół doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych pracowników. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę frontów meblowych, paneli ażurowych i dekoracyjnych. Wszystkie nasze produkty cechuje wysoka jakość, solidność wykonania, doskonała estetyka oraz różnorodność wzorów i kolorów. Przywiązujemy wielką wagę do terminowej realizacji zamówień i profesjonalnej obsługi klienta.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Misja firmy - satysfakcja naszych Klientów to nasz priorytet. Osiągamy go dostarczając produkty o wysokiej jakości i funkcjonalności, spełniające ich indywidualne oczekiwania. Dążymy do perfekcji stosując najnowsze technologie, podnosząc kwalifikacje naszych pracowników i poszerzając wciąż nasz asortyment. Chcemy, aby nasze produkty zagościły w Twoim domu.

BESTSELLERY

dane kontaktoweFORM 3D
39-100 Ropczyce, ul. Kościuszki 12
czynne pn.- pt. 8 - 16

Biuro
Tel. +48 17 22 18 870
Fax. +48 17 22 10 789
e-mail: biuro@form3d.com.pl

Biuro Obsługi Kilenta
Paweł Dydo
Tel. 730 290 010
biuro@form3d.com.pl

Eksperci ds. sprzedaży
Marcin Dydo
Tel. 730 270 010
e-mail: biuro@form3d.com.pl